استاکفاش

ضد آب کردن کفش

آموزش

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ 218 بازدید
استاکفاش
Waterproof shoes

ضد آب کردن کفش

سلام به سایت اُستاکفاش خوش اومدید

در این مطلب می خواهیم ضد آب کردن کفش را بررسی کنیم همراه ما باشید.

اسپری ضد آب:

برای استفاده از اسپری ضد آب کفش خود را کاملا خشک کنید. بطری را به خوبی تکان دهید وآن را روی کفش بزنید. ظاهر کفشتان را بهتر می کنه و باعث تغییر رنگ نمیشه. و خواصیت ضد آب حدود 2 تا 3 روز روی کفش است.

واکس کفش:

با زدن واکس به کفش ظاهر و استقامت کفش های چرمی لعاب دار (رخ براقی که روی چرم است) مقاوم تر و زیباتر می شود. البته با واکس زدن کفش کاملا ضد آب نمی شود. ولی یک لایه روی چرم قرار می گیرد که باعث می شود آب کمتری به چرم برسد.

ضد آب شدن کفش بوسیله شمع:

ابتدا کفش (پارچه ای یا چرم مصنوعی) را تمیز از گردوغبار یا گل می کنیم. با استفاده از یک شمع روی سطح کفش می کشیم. با استفاده از سشوار روی کفش را سشوار می کنیم طوری که پارافین شمع روی کفش زدیم تیره تر شود. و می توانیم از کفش استفاده کنیم.

تمیز کردن کفش با خمیر دندان:

قسمت هایی از کفش که رخ یا لعاب دارند یا زیره کفش کثیف هستند را می تونید خمیر دندان زد و با یک اسفنج تمیز کرد. اگر بار اول زدید و اسفنج خیلی کثیف شد جای اسفنج را عوض کنید و از قسمت تمیز استفاده کنید.

با استفاده از خمیر دندان می توان بند کفشهاتونو تمیز کنید. ابتدا در یک ظرف کوچک (ظرف ماست خوری) آب می ریزیم، بند کفش را درونش خیس می کنیم. کمی خمیر دندان درون ظرف روی بند کفش می ریزیم و خوب هم می زنیم تا خمیر دندان به تمام جای بند برسد. به مدت 2 ساعت می گذاریم داخل ظرف باشد. و در آخر بند را می گذاریم خشک شود.

 از بین بردن بوی بد کفش
برای از بین بردن بوی نامطبوع کفش هایتان می توانید چای کیسه ای خشک و استفاده نشده را در طول شب در داخل کفش هایتان بگذارید

امیدوارم  از خوندن مطلب ضد آب کردن کفش در سایت استا کفاش خوشتون اومده باشه.

مطالب دیگه سایت استا کفاش

آیا می دونید قدمت استفاده از پوست حیوانات به شکل چرم در ایران باستان چند سال پیش بوده؟

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاه خود را بیان کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X