استاکفاش
استاکفاش

نکاتی در مورد خرید کفش کودکان

سلام به سایت اُستاکفاش خوش اومدید

در این مطلب می خواهیم نکاتی در مورد خرید کفش کودکان را بررسی کنیم همراه ما باشید.

استفاده از انواع پاپوش از موقع بدنیا آمدن نوزادان شروع می شود و برای اینکه نوزادان نمی توانند با این پاپوش ها و کفش های پارچه ای شان راه بروند، برای همین والدین حساسیت خاصی برای انتخاب آنها انجام نمی دهند اما از حدود 1/5 سالگی به بعد تقریبا بچه ها راه رفتن را به خوبی یاد می گیرند و دوست دارند خودشان راه بروند، انتخاب کفش مناسب برای آنها اهمیت زیادی پیدا می کند.

خرید کفش کودک

بهتر است موقع خرید کفش برای کودکان به کیفیت آن دقت کنیم تا به قیمت مارک یا مدل کفشی که قرار است برای کودکتان بخرید.

اکثر مردم دنیا با پاهایی سالم به دنیا می آیند اما پوشیدن کفش های نامناسب از همان دوران کودکی می تواند تهدیدی برای به خطر افتادن سلامت پاها باشد. تنها 40 درصد از این مردم در بزرگسالی هم سلامت پاهایشان حفظ شده است.

کفش با کیفیت بچه گانه

نرم و انعطاف پذیر باشد، سطح پاهای بچه ها را به خوبی پوشش دهد، تخت سفتی داشته باشد و هیچ فشاری به هیچ قسمت از پای کودک به خصوص پنجه پای او وارد نکند. نرم و انعطاف پذیربودن رویه کفش، اجازه حرکت آسان را به بچه ها می دهد و باعث می شود جریان خون در سطح پاهایشان به خوبی در گردش باشد.

ما برای این که کفشی ایده آل برای کودکان خریداری کنید، نکاتی را در استا کفاش گردآوری کرده ایم که توجه به آن ها می تواند برای شما موثر باشد.

 کفش کودک

پیشنهادهایی برای خرید کفش کودک

موقع خرید کفش کودک از خود کودک سوال کنیم برای راحتی یا اذیت بودن پا در کفش،

به طور مرتب کفش کودک را برای پیدا کردن فرسودگی یا درز و پارگی مورد بررسی قرار دهید. زمانی که گوشه های کفش از دیگر قسمت ها سریع تر فرسوده می شود، دلیل این است که کفش به اندازه کافی گشاد نیست.
زمانی که پنجه کفش تغییر شکل می دهد یا به صورت سر به هوا قرار می گیرد و یا پاشنه کفش کمی فرسوده شده باشد، وقت آن است که یک کفش جدید تهیه کنید. بهتر است بعدازظهرها به خرید کفش بروید تا پای شما متورم نباشد.
پیشنهاد می شود به فروشگاه هایی بروید که به طور ویژه و تخصصی کفش کودک می فروشند و کارکنان با نحوه برخورد با کودکان لجوج به خوبی آشنایی دارند و از این طریق کفش مناسب تری را به شما پیشنهاد خواهند کرد. از آنجایی که پای کودک خیلی سریع رشد می کند، پس هزینه زیادی خرج کفش نکنید.

اندازه گیری درست

همیشه پیش از انتخاب و خرید کفش، پای کودک خود را اندازه بگیرید. این کار را در حالت ایستاده اندازه بگیرید. از آنجایی که یک پا همیشه از پای دیگر بزرگ تر است، باید هر دو پا را اندازه گیری کنید. توجه داشته باشید که شست پای کودک شما در حالت ایستاده باید حدود یک و نیم سانتی متر با نوک کفش فاصله داشته باشد. به دلیل رشد سریع پای کودک، کفش را کمی بزرگ تر انتخاب کنید. یک سایز بزرگ تر کفایت می کند زیرا اگر بزرگ تر از آن باشد می تواند بر حالت و رشد پای کودک شما تاثیر منفی بگذارد. کفش ها باید نه خیلی تنگ باشد و نه خیلی گشاد.

انتخاب کفش برای کودک

کفش را چگونه انتخاب کنیم

هنگامی که در حال انتخاب یک کفش مناسب برای کودک خود هستید، از کفش های پشت باز و کتانی های بدون بند اجتناب کنید و سعی کنید کفش بنددار یا مدل های چسب دار را انتخاب کنید. کفش ها را از مواد قابل تنفس مثل چرم و پارچه انتخاب کنید، زیرا علاوه بر مقاومت و دوام، پا را خشک نگه می دارد. اگرچه پاشنه کفش برای کودک بسیار زیباست، اما باعث جلوگیری از رشد صحیح پا خواهد شد، پس کفش های تخت انتخاب کنید. بهتر است کف کفش بافت دار و برجستگی های ظریف داشته باشد تا از این طریق کودک شما لیز نخواهد خورد. به ضخامت و انعطاف پذیری و مقاومت کفش توجه داشته باشید، کفش باید سفت و محکم ولی انعطاف پذیر باشد. وقتی که چند گزینه مناسب پیدا کردید، انتخاب رنگ و طرح کفش را بر عهده کودک بگذارید.

امیدوارم  از خوندن مطلب نکاتی در مورد خرید کفش کودکان در سایت استا کفاش خوشتون اومده باشه.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X