استاکفاش
استاکفاش

چه کفشی برای کودکان مناسب است؟

چه کفشی برای کودکان مناسب است؟

تحرک و جست و خیز بچه ها از ما بزرگترها خیلی بیشتر است. و برای همین باید کفشی برای آنها انتخاب و خریداری کنیم که پای آنها در کفش راحت باشد

کفش بچه گانه

کفش های پلاستیکی و یا بعضی از کفش های پارچه ای ( حتی اگر گران قیمت و از مارک های معروف کفش بچه گانه باشند ) برای کودک نامناسب هستند .کفش مناسب کودک باید از عرق کردن پای کودک جلوگیری کرده و رطوبت را جذب کند همچین کفش کودک باید نرم و راحت باشد و کودک به راحتی بتواند انگشتان پای خود را داخل کفش حرکت دهد. کفش هایی که کیپ پای کودک هستند و اجازه کوچکترین حرکتی به پنجه پا و انگشتان پای کودک نمیدهند ، اصلا مناسب کودک نیستند.

خرید کفش بچه گانه مناسب و راحت

برای کودکان زیر سه سال بهتر است هر سه یا چهار ماه یک جفت کفش بخرید و بعد از سه سالگی این مدت رو طولانی تر کنید . برای کودکان زیر 7 سال هرگز چندین کفش در یک زمان خریداری نکنید زیرا رشد اندازه پای کودک در این سن نا منظم بوده و ممکن است چند ماه بعد در استفاده از کفش جدیدی که قبلا تهیه شده، دچار مشکل شود .

راهنمای خرید کفش بچه گانه

موقع خرید کفش برای کودک از او سوال کنید که آیا پاش در داخل کفش راحت است یا نه. هیچ وقت کفش تنگ را به امید اینکه جاباز می کند انتخاب نکنید . علاوه بر سوال از کودک، بعد از پوشیدن کفش توسط کودک، نوک کفش را با انگشت فشار دهید و مطمئن شوید که حداقل یک بند انگشت ، جا برای حرکت انگشتان کودک در قسمت جلویی کفش وجود داشته باشد.

امیدوارم  از خوندن مطلب چه کفشی برای کودکان مناسب است؟ در سایت استا کفاش خوشتون اومده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید خوشحال می شیم با استاکفاش درمیان بگذارید. پست ها و مقاله دیگر ما را بخونید.

تکنولوژی و نوآوری در صنعت کفش

تولید کفش بوسیله دستگاه لیزر

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X